Bu Blogda Ara

27 Mart 2014 Perşembe

Darphin Stimulskin Plus Lansmanı

Haftanın son gününden herkese merhaba! Yaşasın bugün günlerden Cuma! Sizlere geçen ay sevgili OjemRujumRimelim'in daveti üzerine katıldığım Darphin lansmanının detaylarını yazacağım bugün.

Arjantin Caddesindeki Cafemiz'de buluştuk. Şık dekorasyona masalardaki gri ambalajlı Darphin ürünleri eklenince ortaya aşağıdaki klas görüntü ortaya çıktı.


Bir yandan yemek siparişlerimizi verdik bir yandan Darphin kutularını karıştırdık. 


Bu güzel eller kime mi ait? Evet, evet o. OjemRujumRimelim o! 


Darphin ürünlerini bizlere Işıl Hanım tanıttı. Güleryüzü, pozitif enerjisi, keyifli sohbeti harikaydı.


Işıl Hanım anlatırken bizler de şık defter ve kalemlerimizle notlar aldık. Bu bordolu pembeli el, kalem,defter detayları sevgili Emine'ye ait. (Not: Sonunda tanışabildik kendisiyle, pek sevindim;) )


Bu mavi ağırlıklı renklerin bana ait olduğunu tahmin etmek güç olmasa gerek! Bir yandan not alırken #selfie çektiğimden bir alkışı hak ediyorum bence:P


Hayal Salatam! Yanlış duymadınız; hayal ettiğim salata. Cafemiz'in zengin mönüsünde canınız salata isterse 3 farklı kategoriden dilediğiniz malzemeleri seçerek salatanızı tasarlayabiliyorsunuz. Sonra da içinde sizin de tuzunuz olan karışımı afiyetle yiyorsunuz;)


Yemeğin üstüne içtiğim lezzetli latte..


Ve sevgili OjemRujumRimelim ile paylaştığımız browni<3


Yediğimiz, içtiğimiz bizim oldu nasılsa... Şimdi Darphin'i tanıyalım. 

Estee Lauder Companies bünyesinde yer alan Darphin ünlü güzellik merkezlerinde ve estetik cerrahların muayenehanelerinde ürünleri kullanılan bir marka. Lansmanda üzerinde konuştuğumuz Darphin'in Stimulskin Plus serisi ise anti-aging açısından önemli. Bu girizgahın ardından Işıl Hanım'a kulak verelim:

Anti-aging'in aslında yaş aralıklarından bağımsız olduğunu belirten Işıl Hanım anti-aging bakımının kırışıklıklar oluşmadan önce başlaması gerektiğini söyledi. Kırışan cildi eski haline döndürmenin güç olduğuna değinerek anti-aging bakımının temelde iyi temizlenen, ardından da iyi nemlendirilen cilt olduğunu vurguladı.

Zamanla donuklaşan, alımlı halinden uzaklaşan, kuruyan cildin sadece yüzeyine değil,  derinlemesine de bakılması gerektiğini söyledi. Darphin Stimulskin Plus serisinin de içinde donuklaşan cildi toparlayabilmek açısından aydınlatıcılar bulunduğunu belirtti. Serumun hızlı çözüm olduğunu ve geceleri mutlaka kullanılması gerektiğine değinen Işıl Hanım son olarak cilde uygun ürün seçiminin öneminin altını çizdi. 


Işıl Hanım'la mutluluk pozumuz<3 Kendisine bu bilgilendirici lansman için bir kez daha teşekkür ediyorum.


Ve bu da sevgili OjemRujumRimel'imle gülümsediğimiz pozumuz. Lansman öncesinde Tunalı'da buluşup Cafemiz'e birlikte gittik. Kendisiyle tanışmak, konuşmak, muhabbet etmek benim için büyük mutluluktu. Zarif daveti için buradan bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine;) <3 

Lansmanda kimilerimiz serum tercih etti. Bense Darphin'in Stimulskin Plus serisinde yer alan göz kremini seçtim. Şu anda kullandığım Bioderma göz kremim bitince bu kremi kullanıp blogda değerlendireceğim. 


Bir lansman daha böyle mutlu bitti.. Umarım sizler de keyifle okumuşsunuzdur. Sevgiler;) 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar