Bu Blogda Ara

20 Şubat 2014 Perşembe

Out of stock # January 2014

Herkese merhaba,
Beni özlediğinizi biliyorum; çünkü söyleyenleriniz oldu. Hem biliyor musunuz ben de sizleri çok özledim. 

Geçen ay biten ürünler bugün değerlendirmeleriyle birlikte yayında. Birkaç gün sonra da bir aksilik olmazsa Şubat ayında bitenleri ağırlayacağız. O zaman diliminde başka yazılar da yazacağım ama söz;) Hadi başlayalım...

1. Nars göz makyaj temizleyicisi : Nars alışverişimde hediye edilen çift fazlı makyaj temizleyicisi. Daha önceden de belirttiğim gibi bu tür yağlı his bırakan ürünlerle pek aram yok. Bu ürün göz kapaklarımı çok rahatsız edici düzeyde yağlı bırakmadı. Ama gidip de bu tarz bir ürünün tam boyunu almayı düşünmem;) Makyajı temizleme başarısına gelince; açıkça söylemek gerekirse başka temizleyici de kullansam her daim Bioderma ile üstünden geçiyorum ve hep Biodermalı pamukta kalıntıya rastlıyorum.

2.Clinique çift fazlı göz makyaj temizleyicisi: Bir tane daha mı? ;) Evet. Bu da bir clinique alışverişiyle hediye edilmişti. Bunun da yap oranı çok rahatsız edici olmasa da benim için asla kata bir Bioderma sensibio h20 değil;)

3. Bioderma Sensibio H20: Yukarıda o kadar sözünü ettikten sonra bitirmemek ayıp olurdu;) Biten kaçıncı şişe, inanın sayamıyorum;) Vazgeçebileceğimi de pek sanmıyorum. 

4. Urban Care  Naturals şampuan: Yılbaşındaki blogger etkinliğindeki onlarca hediyelerimizden biriydi. Aslı kıvırcık olan saçlarıma pek iyi gelmedi. Normal saçlar için üretilmiş bir şampuan. 

5. The Body Shop Vanilyalı el kremi: Yılbaşı döneminde almıştım. Kokusunu seviyorum. Nemlendirmesi bence yeterli. Çünkü bu sene Ankara ayazı pek de sert değil. Gene memnun kaldım.


6. Estee Lauder aeromatte pudra: Bu pudranın çantamda gide gele aldığı hal budur! Son dönemde cildime iyi gelmemeye, parlamalara pek de fayda etmemeye başlamıştı. Yollarımız böylelikle ayrıldı:)

7. Dior Extase rimel: Bir Sevil Parfümeri alışverişinde hediye edilen bir rimel. Siyahlığı mükemmel; ancak kirpikleri üst üste yapıştırma riski var! Bir süre çekmecede beklemesinden de kaynaklanıyor olabilir. Bir daha alacağımı düşünmüyorum.

8. Givenchy Play: Boyner indiriminde görüp aldığım bir parfümdü.İyi ki almışım. Herkes çok sevdi bu kokuyu. Sonbahar için ideal. Kışa biraz hafif kaçıyor ama;) Kışın insan daha yoğun, şekerli notaları özlüyor. İleride gene alabilirim. 

9.Rexona mini deodorant: Vazgeçilmez deodorantımın ufacık tefecik içi dolu turşucuk versiyonu. Derhal bitti tabii o kadar minnoş olunca;)


İşte böyle. 2014'ün ilk ayında bu arkadaşları uğurladık. Bakalım Şubat bitene dek neleri tüketeceğiz? Sevgiler;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar