Bu Blogda Ara

3 Ocak 2014 Cuma

Out of Stock # 17

Günün ikinci postundan herkese bir kez daha merhaba. Bloggerınız çalışıyor;) 

2013 ile birlikte hangi ürünleri uğurlamışız, gelin birlikte bakalım.

1. Biotrue: Klasikleşen lens solüsyonumdan bir şişe daha bitirdim. Hep söylüyorum hep söyleyeceğim: Şu ana kadar denediklerim arasında en iyisi Biotrue, Biotrue, Biotrue! ;)

2. Nivea El kremi: Kış demek kuruyan cilt demek. Soğuğa maruz kalan elleri korumak için de mis kokulu, yoğun dokulu Nivea gibisi yok.

3. Nars Makyaj Temizleme Suyu: Bir alışverişim sırasında deneme boyu verilen makyaj temizleyicisini az miktarından ötürü en fazla 3 kez kullandım. Dolayısıyla çok fazla yorum yapamayacağım. Ancak bir Bioderma Sensibio H20 olmasa da gene de başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

4. Clinique El kremi: Yukarıda da söylediğim gibi kış dolayısıyla ellere çalışıyoruz:) Bu 30 ml'lik krem şuradaki alışverişimin hediyelerindendi. Hafif yapılı, çabuk emilen ve nemlendiriciliği oldukça başarılı bir ürün. Sizlere de tavsiye edebilirim.


5. Rexona: Bir diğer vazgeçilmez daha. Seyahat boyunu çantama da attığımdan çabucak bitirdim. Bir diğer şişeye geçtim.

6. Vichy Thermale Nemlendirici: Blogger etkinliğinde hediye edilen bir üründü. Kışın yoğun nem ihtiyacı duyan cildime çok iyi geldi. Tam boyunu almayı düşünebilirim; çünkü herhangi bir hassasiyet, kızarıklık vs'ye de neden olmadı.

7. Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief: Bu ay hep cildimizi beslemişiz yahu! Laf aramızda iyi de yapmışız. Bu kremi uzun zamandır kullanıyorum hatta yazısını geçen sene şurada yazmıştım. Kış için yetersiz kalsa da sonbaharda ya da kışın Ankara gibi çok soğuk değil de hafif geçtiği yerlerde ideal olabilir. Ama ben bu ürünü bundan böyle bahar aylarında tercih edeceğim. 

8. Clinique High Impact Rimel: Clinique online alışverişlerimden birisinde hediye edilmişti. Günlük kullanım için ideal bir rimel. Kirpikleri ağırlaştırmadan hafifçe kıvırarak dolgunluk sağlıyor. Yedekleri var o yüzden aynısından almayacağım. 


İşte böyle. Aralık yoğun geçmiş, değil mi? Sizler kaç ürün bitirdiniz? Sevgiler:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar