Bu Blogda Ara

3 Aralık 2013 Salı

Out Of Stock #16

Kasım'da kozmetik tüketmek bir başkadır! ;) Bakım, kapatarak onarım, soğuyan havayla birlikte kat kat nemlendirici sürme derken pek çok ürün daha bitti gitti. Bakalım bu ay nelere veda etmişiz?

1. Nivea Black& White Deodorant: "Nivea kokusu" diye bir şey var! Çocukluğumdan beri burnumun derinliklerine sinip yerleşmiş, temiz, ferah bir koku. Bu nedenle "Nivea kokulu" her şey benim için vazgeçilmez. Siyah ve beyaz kıyafetlerde leke bırakmayan formüllü bu deodorantı da çok sevdim. Elimdekiler bitince aynısından alacağım;)

2. Toni&Guy Şampuan: Boynerlerde veya Tekin Acarlarda kasanın yanına kondurulmuş mini mini şişeli bu şampuanları önceden Lila Kutu sayesinde keşfetmiş ve çok sevmiştim. Şu postumda gördüğünüz şampuan bu ay tükendi. Kokusu bir harika. Benim aslen kıvırcık olan saçlarıma şekil açısından pek de iyi gelmiyor ama gene de vazgeçemiyorum. Yine alıcam! :)


3. Sephora Makyaj Temizleme Pamukları: İzninizle kendisine 'el clasico' demek istiyorum. Makyaj çıkarmada Bioderma Sensibio H20 nasıl bir süper kahramansa bu pamuklar da onun tamamlayıcısı. Yumuşacık ve bembeyaz olmasından ötürü benim gibi hassas ciltler içi biçilmiş kaftanlar. Her daim yedeğini bulundurduğum, vazgeçilmez ürün! 


4. Clinique Dramatically Different Plus: Yazısını şurada yazmıştım. Gerçekten beğendim. İleride tam boyunu alabilirim. 

5. Bioderma Sensibio H20: Bu temizleyiciyi artık hepiniz biliyor, tanıyor, kullanıyorsunuz. O yüzden ben daha fazla yorum yapmayacağım;)


6. Benri Kare Pamuk: Bu pamukları bütün blogger arkadaşlarım çok seviyor. Ben ilk defa Gratis indiriminden alıp kullandım. Açıkçası yukarıda bahsettiğim Sephora pamukların yerini tutamazlar. Yeterince yumuşak olmadığını düşünüyorum. Geniş yüzeyli olması tek avantajı. Bir daha almam sanırım.

7. Clinique Even Better Eyes göz kremi: Bu ürünün yazısı da burada. Yedeği var, o yüzden üzülmüyorum;)


Sizler neler bitirdiniz? Sevgiler:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar