Bu Blogda Ara

13 Aralık 2013 Cuma

Mainili İndiriminden Seçtiklerim & My 2nd Mainili Purchase

Scroll down for English, please....


Herkese merhaba!

Facebook'ta Mainili'nin Aralık ayı boyunca tüm ürünlerde %21 indirim uygulayacağını duyunca doğruca siteye ışınlandım. Aklımda kalan ürünleri de bu sayede satın almış oldum. Bu sefer neler mi seçtim? Hadi gelin birlikte bakalım, kutuları birer birer açalım;)


Kanvas tabloların hepsi birbirinden güzel; ancak kış mevsiminin, yılbaşı ruhunun ya da karın büyüsünden midir nedir tablo olarak bunu tercih ettim. Mavi renginin ağırlıkta olması da bu seçimde etkili oldu tabii:)


Hello everyone,

Today I wanna post my recent Mainili purchase. As you can remember from this post, I am so in love with Mainili designs. And since all the products were %21 off, I decided to buy other items that were waiting in my wish list.

The first thing is the oil canvas painting. Mainili has plenty of canvas paintings, so it was hard to choose among beautiful art pieces. But since it is winter I wanted to choose that blue painting with snowflake patterns. 


İlk kutumuzdan önceki alışverişten de aşina olduğumuz Mantar peri evi desenine rastlıyoruz. Bu sefer kolye ve kitap ayracı formunda karşımıza çıkıyor.

As for the accessory I bought that necklace which can be converted into a bookmark!


İkinci kutumuzda gene aynı desenin broş formunu görüyoruz. Bu desene ne kadar bayıldığım aşikar öyle değil mi?

Another item that I chose is the mushroom fairy brooch. I became addicted to this mushroom fairy pattern! Now I have a 3 pieces collection.


Üçüncü kutumuzdansa bu sefer Yel değirmeni desenli bir başka broş çıkıyor. Bu aralar şapka ve broşlara özel bir ilgim var. Kış mevsiminde bilhassa atkıların ve paltoların üzerine broş takmaya bayılıyorum. Bakarsınız yakında böyle bir kıyafet postu da gelir! 

And the last piece that I preferred is the windmill brooch. This season I am so addicted with the brooches and hats. I dunno why! Well, you may see my brooches pinned onto my scarves in the following outfit posts!


Aralık ayı boyunca devam edecek olan indirimi kaçırmayın derim ayrıca ürünlerin sınırlı sayıda olduğunu belirtmek isterim;) Sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri seçtiğiniz şu günlerde Mainili'nin orijinal tasarımlara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bir önceki alışverişimi hatırlamak içinse burayı ziyaret edebilirsiniz. Sevgiler.


You can visit Mainili website from here. You should be quick before the limited items are sold out! Cheers! :)2 yorum:

  1. Mainili'den bende çok hoşlanıyorum :) Çok hoş parçalar almışsın canım :*

    YanıtlaSil
  2. Sağol canım. Daha iyileri senin olsun:)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar