Bu Blogda Ara

26 Kasım 2013 Salı

The Body Shop

Scroll down for English, please:) 

The Body Shop'a bayılmayan, o mis kokulu dükkanı sevmeyen yoktur;) Hele ki yılbaşı döneminde altın rengi ışıltılarla bezenmiş, çam ağacı, kar figürleri baskılarıyla albenisi katbekat arttırılmış ürünlere hayır diyebilen çıkmaz sanırım.

Ben de geçenlerde Armada'da dolaşırken The Body Shop'un cezbedici kokusuna dayanamayıp soluğu içeride aldım. Çok sevdiğim el kreminde 3 al 2 öde kampanyası vardı. Kış aylarında el bakımının çok daha önemli olduğunu göz önünde bulundurarak Vanilyalılardan birisini teyzeme, diğer ikisini de kendime aldım. 


Hi everyone,

I have no doubts that you all love The body Shop products. They smell so lovely that I find myself in the store anytime! And before the Christmas the packaging of the products rock! Beautiful Christmas trees, snow flakes and a lot of red, I mean;) 

This time one of the offers was "buy 3 hand cremes and pay only 2 of them". Since the hand care is much more important in winter season I ended with 3 hand cremes. Gosh, they smell so nice! Pek çok şık ambalajlı yılbaşı kofresi mağazada mevcuttu. Sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri aramaya başladıysanız The Body Shop'a da uğramanızı tavsiye ederim. 


Sevgiler;) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar