Bu Blogda Ara

25 Kasım 2013 Pazartesi

My Mainili Fairy Tale


Scroll down for English, please;)

Mutlu olmasını umduğum bir günden herkese merhaba! 

Bugün sizlere geçenlerde yaptığım bir alışverişten bahsedeceğim. Mainili, Facebook hayran sayfası vasıtasıyla haberdar olduğum bir marka. Sanat saatleri, metal yüzükleri, kolyeleri, kitap ayraçları ve hatta tablolarıyla aşık olunası ürünlerle dolu bir marka. Masalsı, sıradışı ve alabildiğine orijinal. Tam bizlere göre yani;)

Tasarımcısı Neşe Nilüfer hanım sanatsal değer taşıyan son derece şık ve zarif ürünler ortaya koymuş. En sevdiği renk mavi olan birisi olarak firmanın ismini de çooook sevdiğimi belirtmek isterim.(mai de nili de mavi anlamına geliyor; mavi mavi diye yorumlayabileceğimiz bu isim benim için bulunmaz nimet;) ) 


Hello everyone, wishing you all a happy day with full of hope and inspiration! 

Today I will be talking about my recent purchase from Mainili. It is a brand by a talented Turkish designer Neşe Nilüfer. Her paintings were formed as pendant necklaces, rings and art watches. Very original and creative stuff that stand out the crowd.

I bought a fairy mushroom ring and bird shaped earrings via Mainili 's website. After you read that post, you can check more products here

Loves;) Ben de ne zamandır beğendiğim mantar peri evi yüzük ile kuş figürlü küpeyi sipariş ettim. Yanında da kitap ayracı hediyemle kargom sipariş verdikten 1,5 gün sonra elime ulaştı. Memnun kaldığım bir alışveriş oldu. İleride gene başka şeyler de alacağım. Özellikle sanat saatlerinde ve broşlarda aklım var. Minik bir kanvas tablo da aslında iyi fikir. Eh, yılbaşı da yaklaşırken birilerinin kulağına kar suyu kaçırmakta fayda var;) 


Küpe/ Earring: Mainili
Kolye/Necklace: CoquetMainili'nin muhteşem tasarımlarını incelemek için sizleri şöyle alalım. Sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar