Bu Blogda Ara

8 Kasım 2013 Cuma

Güzellik ve Bakım Fuarı 2013


Sıcağı sıcağına yazmak istediğim ancak grip sebebiyle ertelemek zorunda kaldığım bir yazıyla karşınızdayım. 31 Ekim- 3 Kasım tarihleri arasında Ankara Congresiumda düzenlenen Güzellik ve Bakım Fuarına bu sene de katıldım. Geçen seneye kıyasla bu yılki fuara ilgi yoğundu. Üstelik profesyonel katılımcıların yanı sıra bireysel olarak katılanlar da çoktu. Firma sayısı da açılan standlara bakılacak olursa sanırım daha fazlaydı. Gerçi ben geleneği bozmadım ve sırasıyla Tanaçan Kozmetiği ve Özgürce Pazarlamayı ziyaret ettim. Tabii ki elim boş çıkmadım;) İlk uğrak yerim ve iki senedir favori standım olan Tanaçan kozmetikle başlayalım. Bildiğiniz gibi başta biricik oje markamız China Glaze olmak üzere pek çok güzel ürüne Tanaçan vasıtasıyla ulaşıyoruz. Ben gittiğimde Tanaçanın güleryüzlü, ilgili personelleri standı ziyaret eden onlarca müşteriyle tek tek ilgileniyordu. (Yine en yoğun ilgi bu yüzlerce renk ojenin olduğu güzel standdaydı ;) ) 

Tanaçan'ın pazarlama ve ihracat sorumlusu Selim beyle de sohbet ettik. Geçen sene de fuarda bana çok yardımcı olmuştu. Ankara'da havanın ilk defa sıcak olduğundan söz ettik;) (geçen seneki fuara bot- mont kombiniyle katılmıştım;) ) Selim Bey'den rengarenk China Glaze standında sizler için poz vermesini rica ettim o da sağ olsun kırmadı. Önceden Ojemrujumrimelim'de gördüğüm ve istek listemde olan China Glaze'in meşhur bordo ojesini sorunca Selim bey dolaptan buldu ve hatta Ojemrujumrimelim'in instagram sayfasından rengin tırnaktaki duruşunu da gösterdi.Merry Berry adlı bu muhteşem oje de böylelikle koleksiyonuma katılmış oldu. 


Bu kez kendimi tuttum ve kışlık iki koyu renkle Tanaçan'dan ayrıldım. Ojelerin detaylı yazısını ilerleyen günlerde yazacağım. Adlarını kısaca belirtmek gerekirse soldaki Merry Berry, sağdaki ise Loft-y- ambitions.


Özgürce Pazarlama'nın standından da desenlerini çok beğendiğim m59 diski aldım. Güzel nail artlar yapıp sizlerle paylaşmayı umuyorum.


Bir fuarın daha böylelikle sonuna geldik. Keşke bu tür organizasyonlar senede bir değil de birkaç kez yapılsa... Sizler neler aldınız bakalım sevgili Ankaralılar? ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar