Bu Blogda Ara

4 Kasım 2013 Pazartesi

Clinique Dramatically Different Mousturizing Lotion Plus


Kasım'da güneşli haftaya başlamak başkadır! Hepinize mutlu bir hafta diliyorum. Uzun zamandır kullandığım ve artık yorumlayabilecek kıvama geldiğim bir cilt bakım ürünü hakkındaki görüşlerimi bildireceğim. Şurada okuduğunuz Clinique alışverişimle hediye gelen 15 ml'lik formülü yenilenen Dramatically Different Mousturizing Lotion Plus'ı geldiği günden beri sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanıyorum. Bilmeyenler için hatırlatmakta yarar var; kuru- karma ciltliyim. Özellikle yanaklarım mevsim geçişlerinde aşırı kurumaya meyilli olduğundan nemlendirici olarak yoğun ürünleri tercih ediyorum. 

Dramatically Different Mousturizing Lotion Plus'ın da bu anlamda çok faydasını gördüm. Nemlendirmesi çok yoğun bu sayede de cildime iyi geldi. Yapısı ise ince. Cildinize katman oluşturup rahatsız eden bir ürün değil. Hassas cildimde herhangi bir soruna sebep olmadı. Ayrıca bu kremin eski versiyonunu da bilen birisi olarak formülünün daha da iyileştirildiğini ve geliştirildiğini söylemem mümkün. 


Sarı rengini zaten çok seviyorum. Geçen sene Fransa'dan aldığım Şirine'li şirin saatle de çok tatlı görünüyorlar;) 
Bildiğiniz gibi cildimizin her mevsim ihtiyaç duyduğu bakım farklı. Bu nedenle cilt rutinimizi hava koşullarına adapte etmek durumundayız. Dramatically Different Mousturizing Lotion Plus da havanın soğuduğu, cildin nem stoğunu anbean kaybettiği sonbahar- kış mevsimlerinde kullanılabilecek bir nemlendirici. Gayet memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Clinique'in online sitesinde pek çok hediye seçeneğinin bulunduğunu da hatırlatarak yazıma burada son veriyorum. Sevgiler;)  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar