Bu Blogda Ara

30 Ağustos 2013 Cuma

Outfit Post # Cosy in Sultanahmet

Scroll down for English, please;)

30 Ağustos Zafer bayramımızı bir de buradan kutlayayım! Bugün sizlerle İstanbuldayken çektiğim kıyafet postunu paylaşmak istiyorum. Ankara'dan İstanbul'a gider gitmez otele eşyaları yerleştirip Sultanahmet'i gezmeye gittik. Yol yorgunu olan ben de oldukça rahat kıyafetler tercih ettim. Bakalım neler giymişim?

Hello all,

Today I wanna share another look. I mixed some shades of grey, a little white and black, also dark blue. And here the result. Before going for an excursion in Sultanahmet, I feel cosy. My capri pants was bought in 2006 from Debenhams/ Manchaster. Too old, huh? But still fits! :) On the other hand, my tee was bought this summer from Pepe Jeans/Mc Arthur Glenn Outlet. Actually, I like wearing this kind of old&gold pieces with new-ins! Enjoy with my photos! Loves;)


Grinin birkaç tonu, biraz beyaz, bir tutam lacivert, beyazı dengeleyecek kadar siyah ve sade aksesuarlar. Voila! 
Kaprimi 2006 yılında İngiltere'de eğitime gittiğimde Debenhams'tan almıştım. Arka cebindeki işleme detayına bayılıyorum.


Tişörtümü ise bu yaz Belçika'da Pepe Jeans Outlet mağazasından aldım. Bu kombinde olduğu gibi gardırobumdaki oldukça eski ve yepyeni parçaları kombinlemeyi çok seviyorum. 


Tişört/ Tee: Pepe Jeans London
Kapri/ Capri pants: Debenhams
Çanta/ Bag: Primark
Babet/ Flats: Charles& Keith
Bileklik/ Bracelet: Local shop
Yüzük/ Ring: Nayad Bal

1 yorum:

  1. Bileklige yarim saattir bakiyorum aramizda bir ask baslamis olabilir :D

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar