Bu Blogda Ara

9 Ağustos 2013 Cuma

Out Of Stock # 13


Herkese merhaba, 

Temmuz ayının bitenleri karşınızda... Malum tatildeydim, deneme boyu, pratik ve bitmek üzere olan ürünleri bavuluma koymuştum. Hal böyle olunca da yaklaşık yirmi günlük tatilde tükendiler;) Bakalım neler bitmiş? 

1. Guerlain La Petite Robe tester parfümler: Mini miniciklerdi. Bir iki sıkımlık canları vardı;) Yaz başlangıcı için uygun ama esas sonbahar için ideal bir parfüm. Hafif bir baharatımsılık var; ki normalde sevmeme rağmen beni hiç rahatsız etmedi. Tam boyunu alabilirim ileride;)

2. Givenchy Very Irressistable parfüm: Yazısını burada yazmıştım. Baharlık bir parfüm aslında ama yazın ilk aylarında da kullanılabilir. Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde epey bir popüler olan kırmızı Irresistable'ın pembe versiyonu:) Oldukça beğendim. Kalıcılığı EDT olması itibariyle az da olsa seneye ilkbahara yenisini alabilirim:)

3. Guinot Face Cream: Lila Kutu'dan çıkmıştı. Çok minikti ama tatilde işimi gördü. Nemlendirmesi yoğun. Kuruyan cildime iyi geldi. Bir tek kokusunu pek sevmedim ama bu çok da mesele edilecek bir şey değil;)

4. Biotherm Skin-Ergetic Krem: Bitirdiğim bir diğer nemlendirici. Sanırım Sephora'daki bir alışverişim sonrasında hediye edilmişti. Bu kremin de nemlendirmesi gayet iyiydi. 


5. Raw Ganic Makyaj Temizleme Mendilleri: Bir diğer Lila Kutu ganimeti. Makyajımı hep bununla çıkardım. Açıkçası makyaj temizleme mendillerini pek sevmiyorum. Seyahatte 500 ml'lık Bioderma Sensibio H2O galonunu taşıyamayacağımdan bavula bu mendilleri attım;) 

Performansı orta üst diyebilirim. Çünkü yeni mendilli cildimi sürmemle çıktı zannettiğim makyajımın kalıntılarına rastladım. Sadece bu ürüne değil makyaj temizleme mendillerinin geneline(M.A.C dahil!) böyle bir önyargım var maalesef. 


6. El kremi: Lila kutuyla gelen devasa el kremi. Buram buram Bulgar gülü kokuyor. Çok sevdim;) 


Sizler neler bitirdiniz geçen ay? Sevgiler;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar