Bu Blogda Ara

15 Ağustos 2013 Perşembe

Loreal Glam Shine Balm Gloss # 912

Herkese merhaba, 

Haftanın son iş gününde 2013 yazının en favori dudak ürününü sizlerle paylaşmak istiyorum. Biliyorsunuz bayramda Watsons harika bir indirim yaptı. O indirimden payıma düşen ürünlerden birini günlerdir kullanıp  yorumlayacak düzeye geldiğime göre başlayabiliriz;)

Bugün, Glam Shine Balm gloss konuğumuz. Pek çok blogda bu ürün halkında olumlu yorumlar okuduktan sonra indirim döneminde  satın almaya karar verdim. İyi ki almışım. Bu gloss bi harika, dostlar;)


Daha önceden Clinique chubby stickleri severek kullanmış birisi olarak kıyaslamalı yorum yapacağım. Chubby benzeri bu stik hem yapı hem de fiyat/ performans bakımından bence çooook daha başarılı.Yumuşacık yapısı, nemlendiriciliği, kalıcılığı benden tam not aldı. Bilenler bilir; yaz- kış kupkurudur dudaklarım bu nedenle de lip balm uygulamadan ruj, gloss süremem. Ama bu glossu aldığımdan beri lip balm sürmeden kullanıyorum ve sonuç ha-ri-ka! Üstelik dudakları nemlendirmesine rağmen rengi solmuyor. 

Tombul kalem biçimindeki ucu sayesinde dudak kalemi gibi de kullanılabilmek mümkün. Çok çok pratik, yani. Makyaja tahammül edemediğimiz yaz aylarında büyük kurtarıcı;)

Bendeki 912 numaralı Sin for Peach tonu. Aşağıda swatchları görebilirsiniz. Bir sonraki indirim döneminde diğer renklerini  de stoklayacağım;) 

Israrla tavsiye ediyorum. Çok memnunum. Söyleyeceklerim bu kadar, sevgili okur. Öpücükler... ;) 


1 yorum:

  1. Blogunu biraz önce instagram sayesinde kesfettim :) hemen takibe aldım. Daha cok yeni ama benimkine de beklerim :) http://ecegucel.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar