Bu Blogda Ara

10 Ağustos 2013 Cumartesi

H&M Aksesuarları

Herkese merhaba,

Bayramın son gününde yurtdışından yaptığım H&M takı alışverişimi sizlerle paylaşmak istiyorum. H&M 'in her bir ürün grubunu(kozmetiğin bir bölümü istisna olmak üzere) ne kadar çok sevdiğimi defalarca dile getirdim. Özellikle takı sever olarak H&M 'in onlarca takısına takıntılı derecede bayılıyorum. Takı askı ve çekmecelerimde geçmiş yıllarda H&M henüz Türkiye 'ye gelmemişken bile aldığım hatrı sayılır miktarda cicim var;)

Bu sene de takılarını çok beğendim. Eminim Türkiye 'de vardır bu ürünler ve/ veya kısa zamanda raflarda yerini alacaktır. Bu kadar beğenmemin bir sebebi de güncel takı trendlerini takip etmeleri. Ne demek istediğimi aşağıda detaylandıracağım.


Bu alışveriş baykuşu da pek bir memnun etmiş;)


Nal detaylı bileklik ve üç farklı yüzük aldım. Nal figürü son zamanlarda aksesuarlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ben de gold metal bilekliklerimle kombinleyebileceğim bir model seçtim. Yüzüklere gelince yukarıda güncel trendler derken tam da bunu kast ediyordum. Soldaki eklem yüzüklerden oluşan set sezonun aksesuar hitlerinden.  Ortadaki ikili zincirli yüzük de şıkırtıyı sevenlerin bu sezonluk vazgeçilmezlerinden. Onun yanındaki inceli kalınlı yüzük seti de son zamanlarda parmakları süsleyen bir diğer akım.Alın size H&M takılarını sevmek için onlarca neden;) 


Son olarak bayramdaki aksesuar detaylarımdan bir kuple;) Beğendiniz mi? Sevgiler. Nice güzel bayramlara...Baykuşlu yastık: Primark
Bileklik: Nayad Bal

1 yorum:

  1. İnceli kalınlı yüzüklere bayıldım :) güle güle kullan tatlım

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar