Bu Blogda Ara

26 Ağustos 2013 Pazartesi

Clinique Even Better Eyes Dark Circle Corrector Krem


Çoook uzun süredir kullandığım, şu sıralar bitirmek üzere olduğum Clinique Even Better Eyes koyu halka düzeltici bakım kremini yorumlama vakti geldi, çattı. Kendisi, son dönemde oldukça popüler. Göz çevresi bakımına meraklı hemen herkesin dikkatini çekmiştir diye düşünüyorum. Ben bu kremi geçen sene Ekim ayında aldım ve düzenli olarak kullandım. Şimdi etraflıca yorumlayabilirim:)


Masaj başlığı bu kremi türevlerinden ayrıştırıyor. Mercimek tanesi kadar kremi tüpten sıkıp başlık sayesinde rahatça göz altlarına uygulamak mümkün. Başlığın metal olması nedeniyle de ürünü uygularken serinleme, ferahlama hissi bir harika!

Krem şeffaf değil, hafif ışıltılı bir ten rengi. Ancak bu renk göz altlarınıza sürer sürmez transparanlaşıyor. Herhangi bir renk değişikliğine sebep olmasa da ışıltısı baki kalıyor;) Ben sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanıyorum. Ürün miktarını ayarlayamayıp, biraz fazla kaçırınca göz altımdaki ince çizgilere dolabiliyor. Böyle durumlarda kremin fazlasını parmaklarımla göz kapağıma yayıyorum.
Clinique'in her bakım ve kozmetik ürünü gibi bu krem de alerji testinden geçmiş, parfüm içermeyen, kokusuz bir ürün. Aşırı hassas cildimde herhangi bir olumsuzluğa neden olmadı. Aldığım günden beri düzenli kullandım. 10 ml olması itibariyle yaklaşık 10-12 ay yetecek bir krem. Yakında bitecek diye üzülüyordum ancak Tekin Acar'da güzel bir Clinique kampanyası buldum.( Bir Clinique ürünü alana Clinique'in çok satan ürünlerinden oluşan set 262 TL yerine 79 TL imiş, bunu değerlnedirebilirim;) )Aranızda bu kremi kullananlar var mı? Sevgiler;) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar