Bu Blogda Ara

29 Temmuz 2013 Pazartesi

Notd: Nails Inc Cheyne Walk


Scroll down for English, please;) 

Herkese merhaba, 

Allı değil ama morlu bir post sizlerle! Aşağıdaki fotoğrafta güller, kutu, yüzük olsa da bugünkü konumuzun öznesi Nails. Inc oje;) Bu ojeyi yurtdışındaki Sephora indiriminden 7 €uroya aldım.

Special effects serisinden çıkan mirror metallic damgalı, 302 numaralı, Cheyne walk adlı oje... Ağırlıklı olarak lila, mor renkli ancak duo chrome yapısı itibariyle bakır rengine de dönebiliyor. Essie One Base'in üzerine 2 ince kat uyguladım. Kuruma hızı iyi.  


Hello ladies, 

Today I am gonna review my first Nails Inc polish. It is number 302 , Cheyney Walk. I bought it from Sephora France and paid 7 €uros. It is a purple based nail polish. And since it is duo chrome the color changes in different angles. You can check the photos! 

Onto my Essie One Base polish I applied 2 thin layers. I liked the formula. It dries quickly. And looks great on nails, I suppose... 

I also put my purple ring, bracelet and La Durèe box to make photos. Hope you like it! Loves;) 


Günışığında yaptığım çekim... Aradaki mavimsi ışıltılara bayılmamak elde değil!


Burada da bakırımsı ışıltılar hakim.  


Bilekliğime de ne güzel uydu;)Fırçası oldukça klasik, bildiğimiz oje fırçası;)La Durèe'den aldığım makaronlarımı bitireli çok oldu ama bu güzelim kutu hala benimle.  Uyum desen, şahane;)


Beğendiniz mi? Sevgiler;)

2 yorum:

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar