Bu Blogda Ara

26 Haziran 2013 Çarşamba

Sephora İndiriminden Essie'ler....


Merhaba dostlar, 

Sephora geçtiğimiz günlerde geleneksel yaz indirimine girdi. Bana da Gordion ve Tunalı yolları gözüktü;) İndirimi sadece iki ojeyle kapattım, kendimi kutluyorum. 
Bir ara Sephora markalı metalik farlarla bakışsak da elime swatchladığımda tebeşirimsi sert bir yapısı olduğunu fark ettim ve vazgeçtim. Essie'ler benimdir, dedim ve çıktım;)Essie fanı olarak kasa kenarına dizilen bir sürü bir sürü renk arasında oldukça zorlandım. Neler neler yoktu ki? Brazilliant, She's Picture Perfect, Turquoise&Caicos, No More Film, Luxedo aklımda kalan renkler. Tabii, her şubede her renk bulunmayabilir. O yüzden başka Sephora'lara bakmakta fayda var. 

Onca renk arasından klasik iki renk seçtim. Birisi Düğün koleksiyonundan Instant Hot, diğeri hangi koleksiyonuna ait olduğunu bilmediğim Pearly White. Instant Hot, içinde gri simler bulunan hafif kremsi bir beyaz. Bende mini boyu vardı. Ama hatırası olan bir oje olduğundan tam boyunu almakta tereddüt etmedim:) Pearly White ise anne ojesi diye tanımlayabileceğimiz klasik sedefli beyaz. Yakında yazılarına da yer vereceğim.
 

Sizler Sephora indirimine yakalandınız mı? Sevgiler;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar