Bu Blogda Ara

11 Haziran 2013 Salı

M.A.C Russian Red Nail Polish Review
This post is both in Turkish& English! Scroll down for English, please;)


Herkese merhabalar,

M.A.C'in efsane kırmızısının oje versiyonu bugünkü konuğumuz. Normalde kırmızı rengini çok seven birisi olsam da hiçbir zaman  'kırmızı oje insanı' olamadım. Ama bu oje bana bu tabuyu yıktırabilir:) Öyle güzel, o kadar özel ki. Saçma belki ama ben bu ojeyi sürünce mutlu oluyorum, damarlarımda enerji dolaşıyor. Evet, tam olarak böyle hissediyorum! :)


Bu ojeyi Elca'dan 10 TL'ye almıştım. M.A.C'te her zaman bulunabilecek bir oje ve sanırım 28-30 TL gibi bir fiyatı var. Oje için bütçe ayırıyor musunuz bilmiyorum ama bence bu kırmızı olmazsa olmaz. Yani, bir tek kırmızım olsun, o da bu olsun; diye düşünüyorum.

Fotoğraflarda Essie One Base'in üzerine iki ince kat sürülmüş halini görmektesiniz. Kremsi yapısı sayesinde tek katta bile opaklaşıyor. Ama ikinci katı geçince şişedeki muhteşem renk garanti;) Bunun dışında yaklaşık üç gün dayanıyor; ama üçüncü günden itibaren uçları soyulmaya başlıyor. Üzerine geçilecek tek kat üst cila ile kullanım süresi birkaç gün daha uzatılabilir, tabii.

Söyleyeceklerim bu kadar. Umarım siz de beğenmişsinizdir. Sevgiler;)


Hello all,

Today I want to review my Russian Red nail polish. Actually, I am not a 'red nail polish person' But this lovely red can totally change my mind! It's so special. Whenever I apply it I become happier;)

I like its creamy texture and I find its formula quite successful. It gets opaque in the very first coat. But I believe that it is good to wait for half an hour and then apply the second coat. In the photos I applied thin 2 coats on Essie One Base nail polish.

I am so in love with the color! Hope you like it, too:) Loves!


İç mekan/ IndoorsGüneş ışığı/ OutdoorsHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar