Bu Blogda Ara

1 Ocak 2013 Salı

Out Of Stock # 8


Yepyeni yıldan hepinize merhaba! Dilerim 2013'te her şey dilediğinizden katbekat güzel olur. Geride bıraktığımız yılın son günlerinde biten ürünler bugünkü yazımın konusu. Epey bir ürün bitirdim, gururluyum:)
Bakalım nelermiş 2012'nin son tükenenleri?

1. Bio True Lens Solüsyonu: Favorim, vazgeçilmezim, mütemadiyen yedeklediğim, lenslerimi en iyi şekilde arındırdığına inandığım mucizevi sıvım;) Elimde 1 şişe daha var, dolayısıyla yedeklemem şart; biterse ne yaparım? ;)


2. Lush Imperiaus Deneme Boyu Nemlendirici: Lila Kutu'dan çıkan bir üründü. Nemlendirmesini çok beğendim. Kuru cildime gerçekten çok iyi geldi. Tam boyunu almayı düşünüyorum ileride o derece sevdim kendisini:)


3. Rexona Deodorant: Aslında bu tarz minik ürünleri seyahatte kullanmayı tercih ederim. İçinde az miktarda ürün kaldığını görünce dolabımda fazla yer kaplamasın diye bitirme projesine aldım ve görevi tamamladım:)


4. Essie Borrowed & Blue Oje: Evet, yanlış görmediniz, oje bitirdim. Bu 5 ml'lik oje Essie 2011 Düğün Koleksiyonunda yer alıyordu. Son zamanlarda kıvamının bozulmaya başladığını gördüm ve sık sık bu rengi kullanarak bitirmeye çalıştım. Sonunda bitti. İyi de oldu; çünkü kıvamı gitgide kötüleşmekteydi.


5. Moschino Pink Bouquet EDT Deneme Boyu: Bu parfüm numunesi de Lila Kutu'dan çıkmıştı. 4-5 kullanmımdan sonra tükendi. Şekerli bir koku. Şeker dediysem öyle böyle değil; kendimi toz şeker kavanozunun içine düşmüş gibi hissettim. Bu kadar yoğun şeker kokusunu sevmiyorum; ancak elbette sevenler vardır, ona da saygı gösteririm;) Son olarak EDT olmasından ötürü son derece uçucu bir kokuydu, kalıcılığının iyi olmadığını belirteyim.


6. Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion: Bu ürün Clinique alışverişimin hediyelerinden.  Nemlendirmesini çok sevdiğim bir diğer ürün de bu. Üstelik yoğun kıvamlı olduğundan az miktarı dahi yeterli oluyor. 15 ml olmasına rağmen uzun süre kullandım. İleride bunun da tam boyunu almayı düşünebilirim.


7. Nivea Krem: O bir klasik, o bir vazgeçilmez, o bir Nivea! Hayatım boyunca bu el kreminden kaç tane bitirdim, bilemiyorum ve bu gidişle bilemeyeceğim de;)


Sizin son bitenleriniz neler? Sevgiler:)

1 yorum:

  1. oh oh gitsin eskiler gelsin yenilerr :)) bu arada adaşız :) bende bloguma beklerim sevgilerr :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar