Bu Blogda Ara

24 Ocak 2013 Perşembe

H&M İndiriminden Alınanlar Vol-1


H&M benim için özel, hikayesi olan mağazalardandır. İlk defa öğrenci olarak gittiğim İngiltere'de tanıştığım bu bol çeşitli, son derece trendy ve oldukça hesaplı ürünlerle bezeli mağaza daha sonra yurtdışına çıkma imkanım olduğunda ilk olarak ziyaret ettiğim yerlerden biri oldu. Türkiye'de hatta Ankara'da mağaza açmasına ne çok sevindim, anlatması güç;)

İndirim dönemlerinde daha da bir tadından yenmeyen H&M'e son zamanlarda birkaç kez uğradım. Aldıklarımın bir kısmı aşağıda, maalesef hepsini fotoğraflayamadım. İlerleyen günlerde onları da sizlerle buluşturmaya çalışacağım. Bakalım neler almışım?Taytlarımın üzerine giymeyi planladığım hırka.Dantel detaylı bordo bluz.Rengi ışıktan pek anlaşılmayan, aslında daha pembemsi kazak.Mercan rengi, süslü püslü düğmeli hırka.Pullu kazak. Ki, yakında kendisini bir kombin postunda göreceksiniz, benden söylemesi:)Dantel detaylı kırmızı tişört.


Aslında capcanlı bir kırmızı olan, ancak fotoğraf makinesi ve ışığın azizliğine uğramış, rengi ruhsarı solmuş pantolon. Yakında onu da bir outfit postunda göreceksiniz.


Vee minik birkaç takı....

Söylesenize sizler neler aldınız? Sevgiler:)

3 yorum:

  1. güzel günlerde kullan silip süpürmüşsün hmyi :)

    YanıtlaSil
  2. güle güle giy :) hepsi birbirinden güze :)

    YanıtlaSil
  3. Gule gule giiy. Hepsi cok seker :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar