Bu Blogda Ara

10 Ekim 2012 Çarşamba

Yes to Cap Toe! :)Scroll down, please! :)

Sezonun trendlerini 'random post'larla incelemeye devam ediyoruz. Bu sefer konuğumuz 'Cap Toe' tabir edilen, önüne mini bir kapak/ başlık yerleştirilmiş gibi duran ayakkabılar, botlar, babetler:)

Bu trend bu sezona özgü değil, geçen sene de vardı. Bana kalırsa iyi ki hala var:) Çok beğenmeme rağmen henüz kendime uygun bir model bulabilmiş değilim ancak en kısa sürede bu model bir ayakkabıyı dolabıma eklemek istiyorum.

Aşağıdaki kolajdaki favorilerime gelince; siyah, ucu gold detaylı model ve pudra renkli, ucu siyah detaylı topuklu ayakkabı favorilerim:) Siyah olanın bir benzeri Mango'da bu sezon da var, dilerseniz bakın:) Sizler neleri sevdiniz?


Hello all,

Cap toes are popular this season, as well. I like that trend a lot. I haven't bought one yet, but I am still looking to find a good one! I hope I can find asap and add it to my shoe wardrobe;) Do you have any Cap toe Shoe? And what's your favorite from the collage that I've gathered below? My favs are black&gold one and also the one with balck heel and cap toe. 

Loves:) 

Yes to Cap Toe! :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar