Bu Blogda Ara

26 Ekim 2012 Cuma

Ecotools Fırçalarım

 
Merhabalar, mutlu bayramlar herkese! Son dönemlerde yaptığım karlı bir alışverişi sizlerle paylaşmak istiyorum.
 
Ecotools fırçaların çok sevildiğini, doğal içerikli olmasından dolayı pek bir popüler olduğunu duymuşsunuzdur. Ben de artık bu setlerden edineyim dedim. Nicedir sağda solda görüyordum ama almıyordum. Çünkü bana göre Türkiye fiyatı uygun değil, hatta yüksek bile sayılır. Derken, bir gün eBay'de dolaşırken 'Ecotools' u sorgulattım ve satıcıları inceleyip en uygununda karar kıldım ve bu iki seti aldım. Hemen belirteyim, blogger arkadaşlarımdan öğrendiğim üzere makyaj fırçaları yurtdışı kozmetik yasağı kapsamında sayılmıyor; o nedenle bu ürünler gümrüğe takılmadan sorunsuzca geldiler- çok şükür.

Daha da önemlisi aşağıda gördüğünüz iki set için kargo dahil(daha doğrusu benim satın aldığım butikte kargo satıcı tarafından karşılanmaktaydı) 11 ya da 12 Dolar'a (yaklaşık 22-24 TL) mal oldu. Bilenler şoku atlattıysa, bilmeyenler için mini bir açıklama yapmak istiyorum: Bu fırça setlerinin tanesi ülkemizde yaklaşık 50 TLye satılmakta. Ben 2 tanesini tek fiyatının yarısına almış oldum. İsteyenler mail atarsa,  satıcı bilgilerini yazabilirim.  

Şu ana kadar en sık allık ve kapatıcı fırçasını kullandım. İkisi de yumuşacık. Ürünü eşit dağıtmada başarılı. Bu fırçalar gerçekten kaliteli. Ben çok sevdim:)

Sizin kullandığınız Ecotools fırçalar var mı? Sevgiler:)


.5 yorum:

 1. çok süper bir fiyata almışsın canım, satıcının adını öğrenebilir miyim?

  YanıtlaSil
 2. Bende kullanıyorum çok memnunum cnm:)

  YanıtlaSil
 3. Hiiiii O.o Şoku atlattım ve bende istiyorum satıcının adınııı :D

  YanıtlaSil
 4. @Kozmetik Kedisi: Sağol tatlım. Adres burada: http://www.ebay.com/sch/challenge0904/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

  @Kozmettik perisi: Evet ben de:)

  @Artemis: Sağol kuzum:)

  @j.d.: Burada canım dükkan:)
  http://www.ebay.com/sch/challenge0904/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686
  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar