Bu Blogda Ara

5 Temmuz 2012 Perşembe

Skin Care Ritual: Sun Care

Scroll down, please! ;)

Merhabalar herkese,

Bu sene hepimiz kıştan fazlasıyla bunaldık. Nihayet yaz geldi, güneş de o sıcak yüzünü gösterdi. Ancak bildiğiniz gibi güneş güzel olduğu kadar tehlikeleri de içinde barındırıyor. Cildimizi her daim güneşin zararlı etkilerinden korumamız gerekiyor bu yüzden.

İtiraf ediyorum; önceleri güneş kremi uygulamazdım. Ama bu sene dermatoloğumun uyarısıyla nemlendiricimin üstüne mutlaka güneş koruyucu sürüyorum.


Hello all,

You know we all should protect our skins against sun. I use 2 different products to prevent the negative effects of sun. I apply Biotherm Lait Solaire (SPF 50) on my daily moisturizer. It has a lovely fragrence, and it doesn't bother me. It is face&body, so I even apply it on my arms&legs.

Another one is a sample product. NeoStrata SPF 15 is ideal to put in your makeup bag. It's practical and light. I will buy its full size when I use it up.

What are your favourite sun care products? Loves:)


Biotherm'in 50 koruma faktörlü bu güneş koruyucusunu Tekin Acar Cosmetics'ten almıştım. Turunçgil kokulu, hafif bir ürün. Yüzümde herhangi bir ağırlık hissi de oluşturmuyor. Üstelik hem yüz hem de vücut için kullanılabiliyor. Bu yüzden sabahları kollarıma da sürüyorum.


NeoStrata'nın 15 faktörlü bu güneş koruyucusu da Lila Kutu'dan çıkmıştı. Bu da ince yapılı, hafif bir ürün. Daha çok çantaya atmalık. Bu üründen de çok memnunum, bitince tam boyunu alabilirim.


Sizler  hangi ürünlerle güneşten cildinizi koruyorsunuz? Sevgiler;)

1 yorum:

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar