Bu Blogda Ara

2 Temmuz 2012 Pazartesi

Lila Kutu # Haziran


Merhabalar herkese,

Gecikmiş bir yazıyla daha karşınızdayım:) Geçtiğimiz ay gelen Haziran Lila Kutum bu postta sizlerle.Bu kutu tester ağırlıklı bir kolajdan oluşmuş. Haziran ayında kutlanan Babalar Günü nedeniyle parfüm testerları erkekler için. Rare Blossom'un bronzlaştırıcı yağı, Huiles& Baumes markasının deneme boyu gece ve gündüz kremi,HC Hair Care Şampuan ve Saç Kremi, imPress markasına ait takma tırnaklar, More Than Soap adlı markanın el yapımı sabunu ve AveSeena'dan deneme boyu China Doll Night Cream bu ayki kutunun içindeydi. Genelde cilt bakım testerları ağırlıklı bu kutuda kozmetik birkaç bir şey olsaydı sevinirdim. Mesela Inglot'tan herhangi bir ürüne eminim hiçbirimiz hayır demezdik;)

Şu ana dek HC Hair Care Şampuanı denedim ve sevdim(ki beni okuyanlar bilir- şampuan konusunda tutucuyumdur:)) Keşke birkaç sample daha olsaydı bu şampuandan;)

Deneyip yorumlayacağım bir diğer ürün AveSeena'nın gece kremi- ki kendisini tatilde kullanmayı düşünüyorum. Eh, o zaman da sizlerle paylaşırım zaten. Şimdilik bu kadar! Sevgiler:)

Not: Bu ay 'Out Of Stock' etiketli yazım olmayacak çünkü sade ve sadece 1 adet solüsyon ve 1 tane de aseton bitirebildim;) Temmuz'da toplu olarak yazarım diye bu ay o başlık olmayacak. Bilginize;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar