Bu Blogda Ara

3 Temmuz 2012 Salı

The Body Shop İndirimi:)

Scroll down, please;)
Merhabalar arkadaşlar,

The Body Shop bir süredir indirimde. Ben de geçen hafta uğrayıp aşağıdaki misleri aldım;)

Hello all,

The Body Shop is on sale. So I dropped by, and bought these 2 lovely things:)

White Musk Sun Glow is a limited edition summer fragrance. It is a blend of peony, soft peach notes and a shot of zesty lemon. It is elegant, seductive and feminine. Perfumer Domitille Bertier says, “I brought a joyful and luminous touch to this iconic musk by adding a zing of lemon and a dash of amber.”

Japanese Cherry Blossom Body Butter is another lovely thing that I got. I fell in love with its smell. It also contains olive oil to smooth your skin.

What have you bought recently? Loves:)
White Musk Sun Glow adlı parfüm sınırlı sayıda ve yaza özel çıkmış. 60 ml'lik boyutu itibariyle de seyahatte kullanmaya uygun. The Body Shop bu parfümü şu şekilde tanımlamış: "Yenilikçiliğe çok düşkün bir parfüm tasarımcısı olan Domitille her zaman beklenmedik bir kokuyla kendini gösteriyor. White Musk® Sun Glow ile Domitielle, miskin özüne sadık kalarak yazın ferahlığını taşıyan limon ve şakayık çiçeğini bir araya getiriyor."
Japanese Cherry Blossom ise ne zamandır aklımda olan body butterdı. İndirimde görünce ve kapağını açıp o mis kokuyu içime çekince sepete attım;) The Body Shop bu güzelliği de şu şekilde anlatmış: "Doğal besleyicilerden oluşan zengin içeriğindeki Japanese cherry blossom özleri ve Yerel Ticaret ürünü Brezilya soya yağı cildinizin nem bariyerini yenilerken İtalya’dan aldığımız diğer bir Yerel Ticaret ürünü olan zeytin yağı cildinizin 24 saat boyunca nemli olmasını sağlar. Yoğun parfümlü ve etkileyici kokusu ile hislerinizi uyandırıp kendinizi şımartabilirsiniz."

Sizler The Body Shop indiriminden neler aldınız? Sevgiler.6 yorum:

 1. Güle güle kullan indirim ganimentlerini ;))

  YanıtlaSil
 2. hilalllllllllllllll
  ben de o parfumu aldım
  yesıl olanı hıc begenmemıstım en cok begendım bu oldu hem de 60 ml
  ve cok tatlı temız bı kokusu var kalıcılıgı da hıc fena değil hani.

  YanıtlaSil
 3. merhaba
  acaba vanilyalı vücut spreyide indirimde miydi hatırlıyor musunuz? ^^

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar