Bu Blogda Ara

2 Mart 2012 Cuma

M.A.C Shop M.A.C Cook

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Dün Ankamall'deydim. Yeni sezon hemen her mağazada açılmış. İndirimde olan ürünler de iyice azaldığından mağazaların dip taraflarında küçücük bir alanda sergileniyor. Yeni sezon cıvıl cıvıl, rengarenk. Tam bana göre yani. Pastel renkler ağırlıkta. Yine danteller, kot gömlekler, güzelim ayakkabılar, uçuşan rengarenk fularlar, baharlık montlar vb bir sürü güzel cici bizleri bekliyor. Umarım çok çok güzl bir bahar- yaz geçiririz. Kardan, kıştan, soğuktan çok bunaldık ne de olsa. Bugün karlarla kaplı Ankara'daki güneş bile bizi mutlu etmeye yetiyor. Düşünün artık bahar tam anlamıyla gelse, ne kadar daha güzel olacak modumuz;)
Dün Ankamall turum sırasında M.A.C'e de uğradım tabi. MUA'lar meşguldü, o yüzden Naturally Koleksiyonuna şöyle bir göz attıktan sonra yeni koleksiyonun 15 Mart'ta geleceğini öğrendim ve mutlu oldum;) Üstelik MUA o gün beni mağazaya da davet etti.(ki kendisi blogger olduğumu bilmiyor:)) Bu nedenle ben de sizlerle M.A.C Shop M.A.C Cook koleksiyonu görsellerini paylaşıyorum.


Bunca resimden sonra benim söyleyeceğim şu: Hepsi yine her zamanki gibi çok çok güzel;) Karar vermek gerçekten zor çünkü hepsi benim olsun istiyorum. Quadlar harika görünüyor, ancak yeterince farım var bir de farlar uzun süre bitmiyor. Dolayısıyla ben bu koleksiyondan quad almayacağım. Ruj ve lipglasslara gelince... İşte bu benim zaafım. O nedenle hiç değilse 1 tane bir şey almak istiyorum. Rujlarda en çok soldan ikinciyi beğendim, tam bir bahar rengi. Adı da Watch Me Simmer bu beğendiğim rengin. Kissable lipcolourlardan da soldan 2. ve 3.ye bayıldım! O nedenle bu saydığım üç renkten biri benim olur- umarım;) Daha önce M.A.C oje kullanmadım, gerçi pek çok blogger arkadaşım beğeniyor. Ama ben bu koleksiyonun oje renkleri harika olsa da almayacağım. Çünkü içimdeki alışveriş canavarının başka planları, almak istedikleri var;)

Sizler bu koleksiyondan bir şeyler alacak mısınız? Sevgiler;)

1 yorum:

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar