Bu Blogda Ara

7 Şubat 2012 Salı

At the Office Vol 2

Scroll down for English;)

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Kombin postlarımı sevdiğinizi sizlerden gelen yorumlar sayesinde biliyorum.Bu yüzden yine yeni yeniden bir kombin postuyla karşınızdayım. Üzerimde tembellik var nedense. Sadece blogla ilgili de değil, genel olarak bu aralar biraz durgunum. Bir sürü fotoğraf çekmem, yazı yazmam gerekiyor aslında ama ben kolaya kaçıp daha önceden hazırladığım kombinleri yazıyorum.( Yanlış anlaşılmasın; bu kombinleri oluşturmak çok da kolay değil benim gibi detaycı biri için. Bir parçayı kaç kez ekleyip çıkarıyorum, boyutuyla oynuyorum ya da bir anda uğraştığımı bırakıp yepyeni bir taslağa geçiyorum) Demek istediğim, önceden uğraşıp hazırladıklarımın yazısını hazırlayıp sizlere sunduğum gerçeği. Yani aslında bir anlamda özeleştiride bulunuyorum kendime. Sizlere bahsedilmesi gereken alışveriş, kozmetik ya da ne bileyim IFW mesela vs postları varken ben incik boncuk, kürk, rozet gibi bilimum parçayla yaptığım kombinleri sizinle paylaşıyorum. Neyse çenem düştü, biraz da kombinden söz edeyim, tabi sabrınız kaldıysa hala! ;)

Burada sezonun trendlerinden kürk detayını, pileli eteği, ankle bootieleri kullandım. Bence ofis şıklığına uygun olduğu için de başlığı bu şekilde attım;) Sözü uzatmadan beğeninize sunuyorum. Daha farklı konseptli postlarda buluşmak dileğiyle. Sevgiler hepinize;)

Hello my dear readers,

Recently I am posting 'look' posts. I actually have different materials( such as shopping hauls, cosmetic products that I use etc) but I cannot take photos nowadays or I cannot prepare their texts. So I hope you like the look that I created here.

I used faux fur, ankle booties and pleated skirt( all of them are very popular in this season) I tried to use the natural colors. I hope you like it. See you later - with different kind of posts I suppose! ;)

At the Office Vol 2

2 yorum:

  1. your neutral colour palette selection is so pretty! i'm glad to have discovered your blog today :)

    pandaphilia style

    YanıtlaSil
  2. Thank you! ı am so happy to hear that;) And now I follow you!

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar