Bu Blogda Ara

27 Ocak 2012 Cuma

Patterned Leggings!

 
Scroll down for English:)
 
Sessizliklerimi kombin postlarıyla bozmak ritüelim haline geldi neredeyse! :) Yine bir kombin hazırladım sizlere, umarım beğenirsiniz.
 
Ben pek çoğunuz gibi tayt sevdalısıyım;) Taytları da uzun kazak, gömlek, bluz veya tuniklerle kombinlemekten yanayım. (p.s. Geçenlerde 'Bana Herşey Yakışır' programını izlerken Cengiz Abazoğlu'nun da taytlar hakkında benzer yorumu yaptığını duydum ve çok sevindim. Demek ki stil adına da doğru olan taytları uzun üstlerle kombinlemekmiş şeklinde moda dersini çıkarıyoruz buradan:)) O nedenle bu desenli taytla uzun kazağı kombinledim. Sonra stile renk katmak için taytın içindeki laciverti ayakkabılarda kullandım. Ayakkabının topuğundaki pudra rengini de çantanın rengi olarak belirledim. Ojede de tabi ki Essie'den şaşmadım:)
 
Sevgilerimle, hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum.
 
I love wearing leggings a lot:) So I decided to create looks with lovely leggings that I discover from Polyvore.
 
I like wearing leggings with longer and sometimes oversize tops. And in this look I used an oversize jersey. Then I added dark blue shoes because I wanted to add color. I also used a natural tone for the bag. And the nail polish is of course Essie! :)
 
That's all! Happy weekend! ;)

3 yorum:

 1. sana katılıyorum kesinlikle ,sezonun trendi taytlar...herkese yakışmasa da uzun kazak salaş blüz ve gömlekler kurtarıcı oluyor...sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Love it ,most the Essie!!!

  xoxo

  YanıtlaSil
 3. Oversize tops are the greatest thing! I like the comfy feel in it. I'm not too much of a printed leggings person but black and grey are my favs! Lately i'm into colored jeans =) What about you?
  Thanks for visiting my blog. Hope to see you again soon..

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar