Bu Blogda Ara

14 Ocak 2012 Cumartesi

M.A.C Strange Potion Review


Scroll down for English;)

Biliyorum yılın şu zamanı yapılacak daha güncel postlar var. Ama bunu tanıtmak istedim. Üstelik ilk M.A.C yazımda da bahsetmiştim sevdiğim M.A.C ürünlerimi de tanıtacağımı(gerçi daha Glitter&Ice'ın fotoları çekilmeyi bekliyor ya neyse, o da gelecek)

Bu kadar lafın ardından sizleri hayatımdaki ilk M.A.C lipglassımla tanıştıracağım:=) Kendisi M.A.C'in geçen sene çıkardığı Venomous Villains koleksiyon ürünlerinden Strange Potion. Geçtiğimiz yaz, onlarca ruju olan ben hep bunu kullandım. Gerçekten:) Harika bir kokusu ve doğal rengi var. Bayılıyorum. Üzerindeki baskıya da hayranım ayrıca. Bitince ne yapıcam bilemiyorum:( Bu arada fotoğrafları çok önceden çekmiştim biraz kötü çıkmış kusura bakmayın.
I know I should prepare different post in these days. (Such as my recent shopping hauls, newest make-up products etc.) I even could not take photos of my M.A.C Glitter& Ice thingies. But I promise I will do it soon- I hope.

This lipglass is from last year's collection: Venomous Villains and it is called as Strange Potion! I fell in love with that color and last summer it was one of the best lip product that I used! ;) Its color and odor is fantastic! And of course its Evil Queen print is amazing! I don't know what I will do when I use it up:(4 yorum:

 1. love it and also your blog! It's so nice!!! I follow you!
  Pass to my blog and if it likes you follow me too, I will be so glad :D
  kisses
  http://francescagiusti.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. benim sevdiğim renk tonları bunlar..sevgiler

  YanıtlaSil
 3. MAkyaj modasi diye birsey varsa od mac de var:) koleksiyonlari super ve sinirli oldugu icin ben hic kacirmam:) bloguna yeni uye oldum bende bekelrim
  Sevgiler:))
  khaleesistyle.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. @ Francesa: Thank you so much for your beautiful comment! I now follow you too:) Kisses:)

  @CH: Aynen benim de en bayıldığım ton. Umarım ileride M.A.C yine çıkarır aynı rengi:)

  @Khaleesi: Aynen katılıyorum:) Teşekkürler izleyicim olduğun için. Ben de senin blogunu zevkle takip ediyorum.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar