Bu Blogda Ara

11 Kasım 2011 Cuma

The Kate Collection by Rimmel London

Bayramdaki alışveriş seferimde Watsons'a da uğramadan edemedim. Bu seferlik kendimi tuttum ve birşey almadım. Amaaaa yakında birşeyler alıcam çünkü Watsons kataloglarında Rimmel London için Kate Moss tarafından hazırlanan serinin yer aldığını gördüm! :)

Seri henüz Watsonslara ulaşmamış sanırım. Kentparkta yoktu mesela:(( Kısa zamanda mağazalarda olur diye düşünüyor ve hatta umuyorum;)

Bu seri hakkında daha fazla bilgi için Rimmel'in web sitesine ışınlanın:)

Swatch örneklerini net görebilmek için de buyurun buraya:)

Valla ben hepsini isterdim ama makyaj çekmecem yeterince dolu:( Yine de 1 nolu 'Kate Kırmızısı' tabir edilen ruj banko benim olacak gibi gözüküyor. İkinci bir renk düşünürsem de ya 3 ya da 8'i seçerim. Aslında 12'yi de çok beğendim, dudakta mükemmel durabilir; ancak onu biraz Barcelona Red'ime  benzettim.

Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 13 TL civarı olacakmış. Bence uygun denilebilir, Rimmel gibi bir markanın Kate Moss'la işbirliği yaptığı bir kalite için gayet iyi.

Siz hangi renklere tav oldunuz?

Sevgiler.

2 yorum:

  1. 8i beğendim ama aklım 4te kaldı acaba çok mu koyu durur, gidip denemeliyim fiyat da süper:)

    YanıtlaSil
  2. 4 bence çok güzel bir ton. O renkte ruju vardı liseden bir arkadaşımın, sonra hepimiz gidip benzerlerinden almıştık;) 8 de çok hoş gözüküyor cidden:) Gidip hemen almak lazım:)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar