Bu Blogda Ara

14 Kasım 2011 Pazartesi

Bayram Alışverişi H&M'siz Olur Mu Hiç?

;)

Başlık yeterince açık aslında:) Yine H&M. Yeni parçalar yeniden H&M'den alınıp dolabıma yerleştiler bile! O zaman buyurun görsellere:)

Bu katlı duran parça yeni H&M kazağım. Fiyatı çok uygundu; 19,90 TL. Boğaz kısmındaki bu örgü çok başarılı, çok hoşuma gitti ve hemen aldım. Tek dezavantajı tüylenme eğiliminin güçlü olması malesef. Çünkü bu kazak Made in China ve sanırım fiyatının uygun olma sebebi de bu. Ayrıca standtaki kazakların pek çoğu tüylenmişti bile ben bunu zar zor buldum ki bunun da arkasında tüylenmeler var şimdiden:(

Ha bir de bu kazağın resimde gördüğünüz bej rengi dışında tarçın rengi bulunuyor. İlgilenenlere:)


Bunlar da yeni takılarım:)Biliyorsunuz Baykuş figürlü kolyeler neredeyse 2-3 sezondur var. Bu sene de oldukça hit bu tarz baykuşlu takılar. Açıkçası ben başlarda pek sevmemiştim baykuşları:) Bu yüzden bu tarz bir takıyı edinmem hayli zaman aldı;) Resimde gördüğünüz kolyeyi görünce işte tam da aradığım buymuş, dedim! Baksanıza şunun sevimliliğine;)

Fiyatı sanırım 19.90 TL idi. 

Bu da yepyeni küpe setim:) Sade küpelerden hoşlandığımı ve günlük kullanımlarda genelde tercih ettiğimi bu yazımda(ayrıca o küpeler bugün kulağımdaydı;)) belirtmiştim. Bu set de tam bu ihtiyaca uygun. Neredeyse her türlü günlük kıyafet kombinine uygun renkte küpe var. Fiyatı da çok uygundu 9.90 TL! Işıkta da çok güzel parlıyor hepsi. E daha ne olsun;)

Bu setin başka tonlarla(yanlış hatırlamıyorsam daha açık tonlarla) olanı da vardı mağazada. Aklınızda olsun:)


İşte böyle kızlar. Bayram postları anca geliyor. Devamı da gelecek elbet;)

 Görüşmek üzere:)

Bu arada indirim haberlerine yenilerini eklemeye devam ediyorum:) Onun için buraya bakabilirsiniz:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar