Bu Blogda Ara

9 Ekim 2011 Pazar

Nina Ricci Love in Paris Parfüm

Ben de pek çoğunuz gibi misss parfümlere anında tav olan birisiyim! ;) Tek bir parfüm kullananlardan değilim, genelde her daim birkaç parfümüm olur. Ancak aralarında yıllardır kullandığım, bittikçe tekrar satın aldıklarım(ve hatta bazen yedek şişelerini stokladığım;)) olduğu kadar bir sefer kullanıp, hevesimi aldıklarım da vardır.

Ayrıca tester denemeyi de severim ve parfüm seçmede yardımcı olacağını düşünürüm. Testerını deneyip müdavimi olduğum parfümlerden birini- Nina Ricci Love in Paris'i- tanıtacağım bu postta sizlere.

İyi ki Sevil Parfümeri yaptığım alışverişlerden birinde beni bu testerla ödüllendirmiş;) Denedikten sonra resmen bayıldım! Hatta okulda arkadaşlarım 'tam seni tanımlayan bir koku bu' yorumunu yapmışlardı. O derece yani;)

Parfümü bilmeyenler için çiçeksi, hafif bir koku olarak tanımlayabilirim. Tam ilkbahara uygun bir koku. Bence tek falsosu kalıcı olmaması; gün içinde birkaç kez tazelemeyi gerektirmesi. Bu 1,5 yıl içinde bitirdiğim ikinci şişe:) Ama merak etmeyin stoğumda 30 ml'lik bir tane daha var( ki kendisini geçen sene yurtdışından dönerken Atatürk Havalimanındaki kampanyalı fiyatından satın almıştım;))

Buyurun bu da boş şişesi:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar