Bu Blogda Ara

3 Eylül 2011 Cumartesi

H&M Ankaraaaaa…. Sonunda! ;)

Biliyorum bazılarınız Armada’nın karşısındaki dev reklam panosundan müjdeyi aldınız. Ya da bir arkadaşınızla laflarken size ‘Ayy biliyor musun H&M Eylül’de Ankara’ya açılıyor!’ dedi ve yüzünüzde güller açtı. Oradan, buradan, sağdan, soldan, sevgili Ankaralı bloggerlardan filan bir şekilde duymuşsunuzdur işte. Yanılıyor muyum?;)
2 sene öncesine kadar yurtdışına her gittiğimde neredeyse tüm bütçemi H&M’de harcayan biri olarak ben havalara uçtumJ Önce İstanbul’a açıldı; ben de gittiğimde uğrayıp her seferinde ‘Ankara’ya ne zaman açılacak?’ gibisinden sorularla çalışanlara rahat vermedim; onlar da sürekli zamanının belli olmadığını söyleyip durdular. Taaa ki Mayıs ayındaki İstinye Park H&M çıkarmama kadar;) Müjdeyi yine meşhur sorumla bunalttığım bir H&M çalışanından aldım. ‘Hem de 2 tane birden açılacak.’ Dedi. Ben durur muyum? Hemen ‘Peki nerelerde açılacak bilginiz var mı?’ diye araştırmaya devam ettim;) ‘G ile başlayan alışveriş merkezi hangisiydi?’ deyince ‘Kesin Gordion’dur’ diye düşündüm. Yanılmamışım. Mağazaların diğeri ise 17 Eylül’de Cepa’ya açılıyor;) Gordion H&M’in açılma tarihi ise 24 Eylül! Cepa’dakini bilemiyorum, ayrılan yeri henüz görmedim; ama geçen gittiğimde Gordion H&M’in 2 katlı olduğunu gördümJ İçeride hazırlıklar yapılıyordu ve hafif bir müzik sesi geliyordu, benim de mutluluğum katlandı;)
H&M’i sevmek için birçok nedenim var ki; bu bile başlı başına bir post oluşturmaya yeter de artarJ Sebeplerime değinmeyeceğim bu nedenle. Sadece bu yaz yurtdışından aldığım 3-5 H&M cicisinin resmini sizlerle paylaşacağım. 
Bu ojelerden İstanbul'da da var mı? Umarım Ankara'da olur. Zira 5'i de Türkiye'de üretilmiş:)


                                      
                                             Aksesuar alışverişimin yüzde 1'i filan bunlar:)

 Bangle tarzı gümüş-beyaz bileklik ve krem rengi.(Krem rengini İstanbul'dan almıştım; çok beğenince bir de sarısını aldım!;))
 Bu da fularım. Beyaz gömleklerime çok yakışacak;)Ya işte bunlar aldıklarımın bir kısmı, diğerlerini fotoğraflayamadım kusura bakmayınJ Bakalım Ankara’daki mağazalardan ne gibi ganimetlerim olacak? Resimleri paylaşır, ürünleri tanıtır ve de yorumlarım. Sevgiyle kalın.

4 yorum:

 1. bende 4 gözle bekliyorum gerçekten. Aksesuarları süper zaten H&M'in :)

  YanıtlaSil
 2. Evet tatlım:) Çeşit bol, fiyatlar makul, kalite ortada:) E daha ne olsun;)

  YanıtlaSil
 3. h&m in kozmetiğin istanbula gelmesini 154665 gözle bekliyorum ama görünürde yok:)
  bloğunuzu yeni keşfettim ve çok beğendim kendimede beklerim:)

  YanıtlaSil
 4. Aynen:) Teşekkür ederim yorumunuza, ayrıca ben de sizi takibe aldım bile! ;)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar